Trekantens originale logo

Forside Parkering Historie Bestyrelse Vedtægter Lokalplan Billedarkiv og hustyper Gammel Galleri Galleri Lokale annoncer
Køb og Salg
Abonner på nyheder Hvem bor her? Gammel "Årets gang" Referater Generalforsamling Gammel "aktuelt" Vedligeholdelse Kalender Links Udlån Miljøsiden

Følgende personer udgør grundejerforeningens bestyrelse:


(NB! Bemærk at bestyrelsen består af frivillige fra Den Hvide By, vi bestræber os på at svare hurtigt, men
der kan være "ekspeditionstid" --- også i ferieperioder.)

Camilla Neuenschwander - formand - Søndre Alle 3 33 55 82 12
formand@denhvideby.dk
---
Jan Spohr - kasserer - Nordre Alle 13 40 15 98 20
kasserer@denhvideby.dk
---
Per G. Nørgaard - Nordre Alle 3 40 35 19 46
pergn@denhvideby.dk
---
John Christiansen - Søndre Alle 29,1 61 10 32 68
johnc@denhvideby.dk
---
Jette Gade - Nordre Alle 20 21 86 64 86
jetteg@denhvideby.dk
---
Jacob Kornerup - suppleant - Vestre Alle 27 41 76 07 38
jacobk@denhvideby.dk
---
Michael Hansen - suppleant - Vestre Alle 9 20 97 60 40
michaelh@denhvideby.dk
---
Jesper Jørgensen - suppleant - Nordre Alle 1 20 87 59 11
jesperj@denhvideby.dk
---
Skriv til den samlede bestyrelse
bestyrelsen@denhvideby.dk